Допомога громадянам

Допомога громадянам !
Будь-яка людина, яка потрапила у скрутну ситуацію – самотність, хвороба, бідність, безробіття, втрата родинних зв’язків, надзвичайна ситуація чи збройний конфлікт – може звернутися до працівників Червоного Хреста. Підопічні Товариства – це самотні малозабезпечені громадяни літнього віку, інваліди, ветерани та інваліди війни та праці, внутрішньо переміщені особи та інші верстви населення, які потребують соціальної допомоги. Проте часто можливість отримати допомогу залежить від програм Організації, які реалізуються в даний час, де чітко означені критерії бенефіціарів з вищезазначених категорій населення.
Печерська районна організація Товариства Червоного Хреста України в м. Києві здійснює наступну діяльність:
1. У приміщенні організації працює банк одягу.
Кожен громадянин Печерського району може звернутись до нас, та отримати безкоштовно одяг чи взуття для себе та своєї сім’ї. Даною програмою можуть скористатись малозабезпечені та багатодітні родини, внутрішньо-переміщені особи, особи з інвалідністю, громадяни похилого віку, та інші жителі району за наявності документа, який підтверджує потребу цієї людини в додатковій допомозі.
2. У приміщенні працює кімната психо-соціальної підтримки.
Тут проводяться майстер-класи для дітей. Працює психолог з сім’ями переміщеними з зони конфлікту.
3. У приміщенні організації проводяться тренінги з першої допомоги.
Для населення Печерського району проводяться тренінги, на яких учасники на практиці відпрацьовують уміння надавати допомогу в різних ситуаціях
4. У приміщенні організації постійно надається психологічна підтримка громадянам, які її потребують.
5. У приміщенні надається медико-соціальна допомога.
В потребі людям видаються в тимчасове користування інвалідні коляски та інші засоби для ходьби. Найчастіше – це при переломі ноги, пошкоджені тазової зони, а також з інших причин, які унеможливлюють самостійне переміщення особи.
Проводиться вимірювання артеріального тиску, та надаються консультації.
За наявності спонсорської підтримки громадянам надається легка група профілактичних препаратів, які не потребують призначення лікаря.